logo rdom ua

Зворотний дзвінок Залиште контакти і ми обов'язково зв'яжемося з вами
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якомога швидше.
БУДІВНИЦТВО КАРКАСНИХ БУДИНКІВ
Є питання?
Телефонуйте зараз!
Працюємо без вихідних!
+38 (044) 338-86-79
+38 (050) 854-15-28
+38 (063) 698-40-40

«Рідний Дім» - житло доступне кожному!

Будівництво каркасних будинків

 

Каркасный будинок – будівництво каркасного будинку під ключ має багато переваг. Такий будинок прослужить Вам не один десяток років і не втратить своїх експлуатаційних якостей. Будівництво будинків за каркасною технологією – це будинок який протягом багатьох десятиліть збереже свої звуко та теплоізоляційні властивості, щільність, міцність, морозостійкість при порівняно невисокій ціні. Каркасні будинки, найменше схильні до займання - це основний фактор, що впливає на вибір матеріалу для будівництва будинків.

Каркасний будинок – наша компанія пропонує будівництво заміських будинків за найнижчою ціною на ринку будівництва будинків в Україні.


Чому ми? 

  • Компанія «Рідний Дім» це структурний підрозділ інвестиційно-будівельного холдингу з багаторічному стажем роботи. Ми на ринку будівництва каркасних будинків з 2007 року. Ми не залучаємо субпідрядні організації для проведення робіт, ми маємо свої будівельні бригади, що позитивно позначається на ціноутворенні наших пропозицій.
  • Компанія «Рідний Дім» є сертифікованим дилером більше 30 торгових марок і не заробляє на матеріалах при будівництві Вашого будинку, ми рахуємо їх по закупівельних цінах, а це економія близько 30% вартості будівництва в цілому.

будівництво каркасних будинків по всій Україні

 

Розрахувати вартість проекту каркасного будинку

 

 

ремонт будинків, реконструкція будинків, ремонт даху

Ціна на будівництво каркасних та sip будинків

gall home button ua

Ціни на будівництво каркасний будинок
Ціни на будівництво sip будинок