logo rdom ua

Зворотний дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якомога швидше.
БУДІВНИЦТВО КАРКАСНИХ БУДИНКІВ
Є питання?
Телефонуйте зараз!
Працюємо без вихідних!
+38 (044) 338-86-79
+38 (050) 854-15-28
+38 (063) 698-40-40

«Рідний Дім» - житло доступне кожному!

будівництво каркасних будинків

 

Каркасно щитовий будинок –  будівництво каркасно щитового будинку під ключ має багато переваг. Такий будинок прослужить Вам не один десяток років і при цьому не втратить своїх експлуатаційних якостей. Каркано щитова технологія будівництва будинку - це будинок який, на протязі багатьох десятиліть збереже свої звуко- і теплоізоляційні властивості, щільність, міцність, морозостійкість при порівняно невисокій ціні. Каркасно щитові будинки, найменше схильні до займання - це основний фактор, що впливає на вибір матеріалу для будівництва будинків.

Каркасний будинок –  наша компанія пропонує будівництво каркасно щитових будинків, за найнижчою ціною на ринку будівництва будинків в Україні.


Чому ми? 

  • Компанія «Рідний Дім» це структурний підрозділ інвестиційно-будівельного холдингу з багаторічному стажем роботи. Ми на ринку будівництва каркасних будинків з 2007 року. Ми не залучаємо субпідрядні організації для проведення робіт, ми маємо свої будівельні бригади, що позитивно позначається на ціноутворенні наших пропозицій.
  • Компанія «Рідний Дім» є сертифікованим дилером більше 30 торгових марок і не заробляє на матеріалах при будівництві Вашого будинку, як робить більшість компаній, ми рахуємо їх по закупівельних цінах, а це економія близько 30% вартості будівництва в цілому.

будівництво каркасних будинків по всій Україні

 

Розрахувати вартість проекту каркасного будинку

 

 

Ціна на будівництво каркасних та sip будинків

gall home button ua

Ціни на будівництво каркасний будинок
Ціни на будівництво sip будинок