logo rdom ua new year

Зворотний дзвінок Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами якомога швидше.
БУДІВНИЦТВО КАРКАСНИХ БУДИНКІВ
Є питання?
Телефонуйте зараз!
Працюємо без вихідних!
+38 (044) 338-86-79
+38 (050) 854-15-28
+38 (063) 698-40-40

«Рідний Дім» - житло доступне кожному!

будівництво каркасних будинків

 

Каркасно щитовий будинок –  будівництво каркасно щитового будинку під ключ має багато переваг. Такий будинок прослужить Вам не один десяток років і при цьому не втратить своїх експлуатаційних якостей. Каркано щитова технологія будівництва будинку - це будинок який, на протязі багатьох десятиліть збереже свої звуко- і теплоізоляційні властивості, щільність, міцність, морозостійкість при порівняно невисокій ціні. Каркасно щитові будинки, найменше схильні до займання - це основний фактор, що впливає на вибір матеріалу для будівництва будинків.

Каркасний будинок –  наша компанія пропонує будівництво каркасно щитових будинків, за найнижчою ціною на ринку будівництва будинків в Україні.


Чому ми? 

  • Компанія «Рідний Дім» це структурний підрозділ інвестиційно-будівельного холдингу з багаторічному стажем роботи. Ми на ринку будівництва каркасних будинків з 2007 року. Ми не залучаємо субпідрядні організації для проведення робіт, ми маємо свої будівельні бригади, що позитивно позначається на ціноутворенні наших пропозицій.
  • Компанія «Рідний Дім» є сертифікованим дилером більше 30 торгових марок і не заробляє на матеріалах при будівництві Вашого будинку, як робить більшість компаній, ми рахуємо їх по закупівельних цінах, а це економія близько 30% вартості будівництва в цілому.

будівництво каркасних будинків по всій Україні

 

Розрахувати вартість проекту каркасного будинку